Лізинг від Автомані

Автолізинг
від AUTOMONEY

  • Авто Ваше за 1 день
  • Рішення онлайн за 30 хв
  • Фінансуємо по всій Україні
Вартість авто
$
2000 $ 20000 $
Термін договору
міс
12 міс 72 міс
Авансовий платіж
350 $ Змінити
Щомісячний платіж
175 $ / 2000 грн

Розрахунок проводиться в гривні по курсу НБУ на дату договору

Переваги

і умови фінансування

Вік і пробіг б/в авто без обмежень

Аванс 15% – 80% платежі через Приват24

Ставка від 2%

Вартість б /в авто до 20 000 USD

Купуй б/в авто по всій Україні

Оформлення авто за 1 день

ЯК ПРАЦЮЄ

автолізинг?

Виберіть б/в авто

Виберіть будь-яке авто з пробігом без обмежень, суму і термін лізингу

Оформите заявку на лізинг

Оформите заявку на лізинг та отримайте рішення за 30 хвилин

Підпишіть договір лізингу

Підпишіть договір лізингу і оплатіть аванс 15% -80% вартості авто

Забирайте ваш автомобіль!

Оформлення б/в авто з майданчика – до 1 дня

Toyota Cruiser

Залишилися питання?

Питання — Відповіді

Що таке лізинг від AUTOMONEY?

Фінансовий лізинг — доступний і простий спосіб придбання авто, аналог банківського автокредитування. Різниця полягає в юридичному оформленні – авто реєструється на Лізингову компанію на період дії Договору лізингу (періоду фінансування клієнта), а по закінченню терміну Договору лізингу, клієнт зобов’язаний прийняти авто у власність. Ми не передаємо авто під заставу будь-якого Банку, що дозволяє викупити свій авто достроково в будь-який момент після 12 місяців.

Чим лізинг відрізняється від кредиту?

Клієнт платить тільки аванс і одноразову комісію. Всі інші початкові витрати (реєстрація, державні податки і збори, страхування) розподілені рівномірно на весь термін лізингу. Лізинг оформляється за схемою «єдиного вікна»: клієнт підписує тільки договір лізингу, реєстрацією і страхуванням займається AUTOMONEY.

Які умови фінансування б/в авто від AUTOMONEY?

Ви вносите перший платіж від 15% вартості обраного авто за Договором лізингу. Залишок сплачуєте щомісяця відповідно до графіка платежів договору протягом зручного для Вас терміну (від 1 до 6 років).

Які документи необхідні для оформлення послуги?

Для оформлення автолізингу Вам знадобиться тільки паспорт і код ІПН. Додатково необхідно заповнити анкету з параметрами угоди.

Чи можливе дострокове погашення лізингу?

Повне дострокове погашення можливо через 12 місяців після оформлення договору фінансового лізингу. Дана норма регулюється Законом України «Про фінансовий лізинг».

Скільки часу займає оформлення лізингу?

Процес оформлення послуги фінансового лізингу займає до 1 робочого дня. Рішення про фінансування клієнт отримує протягом 30 хвилин.

Чи буде у мене можливість виїзду за кордон?

AUTOMONEY надає право на виїзд за кордон з максимальним терміном дії до 6 місяців (термін може продовжити). При перетині кордону при собі необхідно мати: лист-дозвіл на виїзд, техпаспорт, копію договору фінансового лізингу.

Про нас говорять

Відгуки про Авентус Лізинг

Юлія Коханенко
Адміністратор

Дякую компанії за співпрацю, оператор Михайло швидко проконсультував по замовленню, відкоригував його, за що дуже вдячна) мені все сподобалося, обслуговування, швидка доставка, якість товару. Дякую) Бажаю ввічливих клієнтів, та розвитку)

ТОВ "ПОЛІ ГРУП"
Засновник компанії, Сергій

Співпраця з вашою фірмою — це якісно і швидко) Звертався в інші компанії - процентні ставки великі, оформлення 2 тижні, аванс великий. У Вас все набагато простіше і швидше: подзвонив, домовився, отримав. Протягом дня все оформляється - все зручно і вигідно. Побажаю фірмі AUTOMONEY від себе: процвітання і побільше клієнтів!)

Сергій
Директор компаніі

Зовсім випадково побачив машину на майданчику вашої фірми, дуже сподобалася. Вирішив взяти цю машину в лізинг. Те, що мене найбільше здивувало - оперативність. Буквально за день оформили документи. Незабаром візьму 2-ий автомобіль).

Андрій Величко
Підприємець

Зробив дзвінок, поговорив з менеджером, уточнив всі деталі і домовився про зустріч. Те, що мене вразило, це що все пройшло дуже швидко і якісно!) Спасибі AUTOMONEY за співпрацю!

Кузьміних Михайло
Торгівельний представник

Все сподобалось, все швидко і без проблем!) Доки оформив всього за один день) Дякую Вашій фірмі за співпрацю!